SERVIS - CZ.MF.0033 CZ.MF0033
Naše středisko údržby letadel oprávnění CAA číslo CZ. MF.0033 a provádí periodickou údržbu, především letounů řady Zlín - Trenér, Zlín Z42 Z242, Cessny C150 C182 a další typy jedno i dvoumotorové.
CAMO - CZ.MG.0043
Kromě servisu nabízíme i zpra- cování programu údržby a říze- kontroly letové způsobilosti u jedno i vícemotorových letadel. Naše CAMO oprávnění CAA číslo CZ.MG.0043. V současné době máme v CAMO 34 letadel.
Provádění oprav letadel
V případě potřeby větší opravy, např. po letecké nehodě, nebo jiném poškození zpracujeme postup v souladu s technickou a opravárenskou dokumentací, zajistíme jeho schválení CAA a provedeme i nestand. opravu.
Prodej náhradních dílů
Na základě dlouholeté spolu- práce se zahraničními doda- vateli náhradních dílů, doká- žeme zajistit díly na všechny typy cizich letounů za velmi výhodných podmínek, samo- zřejmě včetně atestů a Form1.
Výše uvedené činnosti provádíme na základně leteckého servisu na letišti Benešov, pod hlavičkou společnosti Letecká škola BEMOAIR s.r.o. Není-li možné s Vaším letounem přiletět z důvodu závady k nám do servisu, provádíme i výjezdy za účelem oprav letecké techniky. Máme zkušené mechaniky, kteří si poradí i s netypickými projevy některých závad, ať už leteckých motorů, draků nebo letadlových systémů. Revize a opravy provádíme na základě objednávek, není třeba žádná smlouva. Pro řízení kontroly letové způsobilosti je nutné uzavření smlouvy. Zákazníkům, kteří mají u nás uzavřenou smlouvu na CAMO i na letecký servis současně, poskytujeme zvýhodněné ceny našich služeb. Pokud máte zájem o službu, opravu či servis jiného letounu, který zde není v nabídce uveden, např. ULL, kontaktujte nás pro získání dalších informací.
Firemní stránky : http://www.bemoair.cz  http://www.bemoair.com  http://www.bemoair.eu   http://www.aerozazitky.cz  http://www.letani-zazitky.cz  http://www.leteckyservis.cz
CZ.MF.0033          CZ.MG.0043
Letecký servis - středisko údržby letadel
Organizace řízení letové způsobilosti - CAMO
LETIŠTĚ BENEŠOV